Od pondělí 10. května 2021 je opět otevřeno Regionální turistické informační centrum Židlochovice s certifikovanou vinotékou, Masarykova 100, Židlochovice.

Zahájili jsme sezonní otevírací dobou a to od pondělí do pátku v časech: 9-12, 13-17, sobota – neděle od 9-17 hod.

Návštěvníci mohou zdarma zaparkovat na přilehlém parkovišti a prohlédnout si příjemný areál Komunitního centra, navazujícího na naše infocentrum se starou radnicí..

Nabízíme turistické informace o Židlochovicích a okolí, o ubytování, stravování a aktuálních kulturních akcích v celém regionu Židlochovicko. V letní sezóně je infocentrum hojně navštěvováno cykloturisty, neboť se nachází na cyklostezce Brno-Vídeň. Disponuje také velkým množstvím cyklistických map, kterými je Židlochovicko hojně provázáno.  Nabízíme také turistické a vinařské mapy regionu a případným zájemcům zajistíme procházku naučnou stezkou Krajinou Výhonu nebo prohlídku města s průvodcem. Součástí informačního centra je certifikovaná vinotéka, kde prodáváme lahvová vína z produkce regionálních vinařství. Vína máme uskladněna v historickém sklepení staré radnice ze 16. století , které je přístupné v otevírací době infocentra..  Dále nabízíme propagační předměty, suvenýry a publikace (nejen) o Židlochovicích a nechybí ani turistické vizitky, známky, nálepky, pohlednice a magnetky.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Kolektiv RTIC Židlochovice