Hlavní náplní projektu „Tradiční výrobek Slovácka“ je prezentace regionu prostřednictvím využití jeho specifik, podpora tradičních výrobků a výrobců.

Odneste si kousek Slovácka…

 

 

 

 

 

ZNOJEMSKO regionální produkt®

 

Znojemsko, krajina, v níž se střídají úrodná pole se sady a vinicemi, rámovaná trojicí meandrujících řek, láká barvami, vůněmi i chutí zastavení a obdivu nejen k darům štědré přírody, ale i pracovitosti a dovednostem místních lidí.

 

 

 

 

 

MORAVSKÝ KRAS regionální produkt®

 

Čarokrásné krasové scenérie, pradávno obývané jeskyně a historie „železné huti českých i moravských zemí”. To vše se odráží v práci zdejších obyvatel a výrobcích, které zasluhují Vaši pozornost.

 

 

 

 

 

MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

 

Moravská brána, kraj spojující Moravu a Slezsko, Hanou a Valašsko, Pobaltí a Středomoří. Od dob starobylé Jantarové stezky tudy vedou důležité cesty lemované hrady, zámky a starobylými městy. Kraj dobrého jídla, šikovných řemeslníků, bohatých tradic a úcty k historii našich předků.

 

 

 

 

 

BESKYDY originální produkt®

 

Bodrý kraj kopců, pastvin a lidových tradic se odráží v lidské práci, která přetrvává po celé generace. Přinášíme Vám originální výrobky, které mají dobrý základ a jsou ověřeny tradicí.

 

 

 

 

 

 

HANÁ regionální produkt®

 

HANÁ – krajina rozlehlých úrodných polí a chráněných lužních lesů, ležící v samém srdci Moravy. Láska k rodné půdě a tradicím se zde dědí po generace a je tak zárukou pro vznik kvalitních domácích produktů.

 

 

 

 

 

 

JESENÍKY originální produkt®

 

Táhlé zaoblené hřebeny, hluboká údolí řek, zaříznutá v lesnatých stráních. Region květnatých luk a zelených pastvin, na nichž se poklidně pasou stáda ovcí a skotu. Drsná a zároveň romantická příroda. Tvořivost místních lidí i bohatá nabídka služeb – to je jedinečnost Jeseníků, nejvyššího pohoří Moravy.

 

 

 

 

 

Záhorie regionálny produkt

 

Záhorie treba precítiť. Preniknúť do jeho duše, ochutnať a vychutnať všetky jeho zákutia, ovoňať farby smútku aj radosti, postupne prísť na to, že záhorácke dni sú korenené vtipom, nadhľadom a nezničiteľnou sebairóniou…

 

 

 

 

 

 

Kopanice regionálny produkt

 

Navštívte Kopanice – kraj plný pohostinnosti, žijúci folklórom a známy uchovávaním tradícií a remesiel a určite nebudete ľutovať.

 

 

 

 

 

 

 

Aktuality