Také o letošních hlavních prázdninách si budou moci děti i dospělí zpestřit návštěvu poboček Muzea regionu Valašsko zábavnou pátrací hrou po pokladu s názvem Letní dobrodružství v muzeu. Nejenže se pobavíte, ale zároveň výrazně ušetříte na vstupném.

Jedná se o klasickou pátračku, během níž řešíte úkoly a hledáte indicie, které vás nakonec dovedou ke kýženému cíli. Užijete si společnou rodinnou zábavu a zároveň se dozvíte zajímavosti z míst, která navštívíte. Za odměnu Vás čeká odměna, jež zůstává do poslední chvíle překvapením.

Zájemci obdrží soutěžní kartičku při zakoupení vstupného na prohlídku celého objektu v prvním navštívené pobočce muzea. V dalších objektech při jejím předložení dostane 50% slevu z běžného vstupného určeného. Slevu nelze uplatnit při zakoupení rodinného vstupného. Do soutěžní kartičky budete sbírat razítka za nalezení pokladu v jednotlivých objektech. Hrací list dostanete vždy na místě a pak už stačí jen váš důvtip, bystré oko a tužka. Najít poklad určitě nějakou dobu potrvá, doporučujeme proto přijít nejpozději hodinu před zavírací dobou daného objektu.

Zámky Lešná u Valašského Meziříčí, Kinských ve Valašského Meziříčí a Vsetín jsou otevřeny denně mimo pondělí od 9 do 17 hodin, kostel Nejsv. Trojice ve Valašském Meziříčí ve stejných dnech ale od 10 do 18 hodin a Hvězdárna Vsetín ve všedních dnech od 9 do 15 hodin (doporučujeme se nahlásit předem na tel. 737 211 819).

Přejeme vám krásné a dobrodružné léto!

Zdroj: https://www.vychodni-morava.cz/

.