Podujatia (události, events) na Facebooku sa v posledných rokoch stali jednou z jeho najobľúbenejších funkcií. Vytvárať udalosti, súkromné alebo verejné, je vecou niekoľkých kliknutí. Práve sociálna sieť facebookového kalibru má výhodu v tom, že sú na nej takmer všetci a nie je preto problém zasiahnuť široké publikum, prípadne len vašich priateľov a známych. Facebook je výborný nástroj na propagáciu kultúrnych akcii a podujatí.

 

 

Ako nájdem facebook skupinu Pomoraví kalendár?

 

Facebook skupina Pomoraví kalendár slúži na propagáciu kultúrnych podujatí (události a akcí), ktoré sa konajú v regiónoch v regiónoch Južná, Východná a Stredná Morava, Záhorie, Myjavské kopanice, Bratislava región a Dolné Rakúsko. Nájdete ju takto:

 

Na facebook cez vyhľadávanie (napísať Pomoraví kalendár) a zobrazí vám úvodnú stránku skupiny. Kalendár zobrazíte kliknutím na tlačidlo  podujatie (událost).

 

 

Druhá možnosť je cez webstranku http://pomoravi.eu/. Potom stačí kliknúť (horná navigačná lišta) na tlačidlo Pomoraví kalendár

 

 

Ako si môžete zaradiť (zdieľať) podujatie (událost) do facebook skupiny Pomoraví kalendár?

 

Aby ste mohli podujatie (událost) zdielať musíte byť člen skupiny. Môžete sa prihlásiť ale môžeme Vás pridať aj my.
Vaše alebo aj iné podujatie (událost) zdieľate cez tlačidlo ZDIELAŤ/ZDÍLET a potom vybrať “Zdielat ako príspevok”.

 

Po zobrazení ďalej treba vybrať Zdielať v skupine potom treba vybrať názov skupiny Pmoraví kalendár a nakoniec Uverejniť
Vid návod.

 

Jak můžu na Facebooku sdílet událost?

 

 

 

Ako sa dá vytvoriť facebook podujatie (událost)?

 

Na každej facebook stránke, alebo skupine je možné vytvárať podujatie (událost). Je to pomerne jednoduché. Ako vytvoriť podujatie (událost) nájdetu v tomto linku.

Jak se dá vytvořit nebo upravit Facebook událost?

 

Keď vytvoríte podujatie (událost), automaticky se stanete usporiadateľom. Ďalších usporiadateľov môže k podujatiu (události) pridat len usporiadateľ.

Jak můžu k události přidat další pořadatele?

 

Ak ste usporiadateľ podujatia (událost), môžete pozvať svojich priateľov.

Jak pozvu lidi na svoji Facebook událost?

 

 

 

Kde môžete ako usporiadateľ ešte  zdielať podujatie (událost)?

 

Facebook podujatia (událost) sa dá zdielať vo vrstvách v rôznych facebook skupinach:

 

 

 

Víkendový magazín Pomoraví: KAM VEN č.18 (Newsletter)

 

 

pomoravi.eu

Vydajte sa po stopách najkrajších pamiatok a najlákavejších atraktivít Pomoraví v regiónoch Južná, Východná a Stredná Morava, Záhorie, Myjavské kopanice, Bratislava región a Dolné Rakúsko. Navštívte pamiatky a zaujímavé miesta.