INFO SERVIS POMORAVÍ

 

Propagujeme  kultúru a cestovný ruch širšom cezhraničnom regióne oblasti Južná, Východná, Stredná Morava, Dolné Rakúsko, Bratislava región, Záhorie a Myjavské kopanice a to prostredníctvom web stránky www.pomoravi.eu,  facebook stránky Pomoraví magazín a facebook skupiny Pomoraví kalendár. Všetko funguje zadarmo na princípe

My Vám – Vy nám

 

 

 

POMORAVÍ KALENDÁR 2019

 

Využite ponuku v projekte POMORAVÍ KALENDÁR 2019. Projekt zastrešuje a mediálne podporuje kultúrne akcie a podujatia v regióne Pomoraví. Vaša registrácia do skupiny facebook Pomoraví kalendár vám umožní okamžite naplno využívať funkcie tejto skupiny a to hlavne zaraďovanie vašich udalostí. Vašu udalosť stačí jednoducho zdieľat do tejto facebook skupiny.

 

Zaraďovanie udalostí je  ZADARMO a to za oblasti Južná, Východná, Stredná Morava, Dolné Rakúsko, Bratislava región, Záhorie a Myjavské kopanice. Vaše podujatia sa budú automaticky zaraďovať do a skupiny facebook Pomoravi kalendár a vyhľadať tieto podujatia môžete cez tlačidlo PODUJATIA alebo priamo cez link hore.

 

 

 

POMORAVÍ MAGAZÍN  

 

Tiež máte možnosť umiestniť zaujímave informácie (tlačové správy) do facebook stránky POMORAVI MAGAZÍN.

Ak mate zaujímavé tipy na kultúrne akcie a podujatia môžete tieto posielať cez tlačidlo  Poslať správu.

 

 

 

TOP PODUJATIA

 

Váš príspevok môžeme ako mediálny partner zaradiť medzi TOP podujatia o do týždenného prehľadu podujatí  Víkendový magazín Pomoraví: Kam ven (Newsletter)

 

 

Víkendový magazín Pomoraví: Kam ven (Newsletter)